בעלת ומנהלת המשרד,  עו"ד ונוטריון חיה לזר נוטקין עוסקת בתחום עריכת הדין מזה למעלה מ- 20 שנה ויש לה ניסיון רב, ידע ומקצועיות. עו"ד לזר נוטקין בעלת תואר ראשון ושני במשפטים, מגשרת מוסמכת וגם מגשרת מטעם בית משפט לענייני משפחה, וככזו יש לה ידע ספציפי בענייני גירושין, אפוטרופסות והורשה.

צוות המשרד מאמין כי הצלחת תיק משפטי מתחיל בהתאמת אסטרטגיה נכונה לכל לקוח ולקוח, הקפדה על פרטים קטנים כגדולים ושמירה על קשר טוב ואישי מול הלקוח יחד עם מקצועיות.

ההיכרות של עו"ד חיה לזר נוטקין עם המערכת המשפטית, דיינים ושופטים כאחד, הפרוסים מצפון ועד דרום היא ארוכת שנים נוכח ניסיונה העשיר והופעותיה הרבות בכל הערכאות.

המשרד מתמקד בתחום דיני משפחהירושה וצוואות,   בפרט גירושין, סכסוכים בתוך המשפחה,  עריכת צוואות, הסכמי יחסי ממון, הסכמי חיים משותפים, הסכם להורות משותפת בין אנשים שאינם בני זוג, התרת נישואין בין בני זוג מעורבים, הסכמי שלום בית, תביעות לפירוק שיתוף, מזונות אישה, מזונות ילדים קטינים מדור ודמי טיפול, תביעות לאיזון משאבים בין בני זוג לרבות לעניין נכסי קריירה, תביעות לכתובה ותוספת כתובה, פיצויי גירושין וכן הלאה.

חשוב לדעת שעו"ד לזר נוטקין בקיאה בדין הדתי ובין היתר מעסיקה טוען רבני שכן היא מאמינה שהצלחת הלקוח הוא הצלחתה האישית כי טוֹב שֵׁם (טוב), מִשֶּׁמֶן טוֹב.

למשרד התמחות בניהול תיקים בצורה מהירה ויעילה, הן באמצעות מו"מ וגישור והן באמצעות ניהול הליכים בבתי משפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני עד לניצחון !

חשוב להדגיש, כי על אף שהמשרד מונה מספר עובדים, עו"ד חיה לזר נוטקין היא זו שמלווה את כל התיקים באופן אישי. היא זו שבונה את הטקטיקה הנכונה ומתייצבת לדיונים לצורך הצלחת התיק.

המשרד ממוקם ב"עזריאלי ראשונים" (מגדל עסקים בקומה 8) בראשון לציון ומעניק שירותים בכל בתי הדין הרבני ובתי משפט לענייני משפחה בכל רחבי הארץ.

ניתן לפנות למשרדנו שממוקם ב"עזריאלי ראשונים" בראשון לציון באמצעות:

דוא"ל : haya@hayalaw.com
טלפון 03-6324338 פקס 03-6324337

אודות עו"ד חיה נוטקין לזר

  • עו"ד חיה לזר – נוטקין בעלת המשרד הינה בוגרת תואר ראשון במשפטים (L.L.B) ובוגרת תואר שני במשפטים (L.L.M) מאוניברסיטת בר-אילן.
  • בעלת הסמכה כמגשרת משפחתית וכמגשרת בתחום הלהט"בים.
  • בעלת תעודה כמתאמת הורית.
  • נוהגת לעבור השתלמויות כדי להתעדכן ולהיות עם "יד על הדופק" ולמרות היותה בעלת ניסיון של למעלה משני עשורים.