גירושין בהסכמה עם ילדים

גירושין בהסכמה הם גירושין ללא אשם שאינם מצריכים הוכחת אשם. בקשה להסכמה לגירושין מוגשת על ידי אחד מבני הזוג או שניהם והיא יכולה להיות ללא עוררין או ערעור. בקשה במחלוקת תחייב דיון בפני שופט ועשויה לכלול ראיות של עדים. המגיש את בקשת הגירושין רשאי להביא עדים ככל העולה על רוחו כדי להביא ראיות מדוע אין לתת להם גט. עדים עשויים לכלול בני משפחה, חברים או אנשי מקצוע.

ההשלכות המשפטיות של גירושין בהסכמה עם ילדים

גירושין אלה יכולים להינתן ע"י בית הדין אם אחד מבני הזוג מסכים לכך ואין ילדים מעורבים או אם אחד מבני הזוג ננטש ע"י בן הזוג השני. אם לזוג יש ילדים, הרי שעליהם לעמוד בתנאים מסוימים בכדי להתגרש בהסכמה–  עליהם לחיות בנפרד כשנה לפני הגשת תביעת הגירושין ועליהם להסכים למשמורת משותפת. כך או כך מדובר בהליך סבוך וקשה במיוחד לילדים המעורבים לכן גירושין בהסכמה עם ליווי עו"ס פסיכולוג ילדים יכול להקל על הקושי של הילדים בהתמודדות עם פרידת הוריהם.

כיצד להגיע לגירושין בהסכמה עם ילדים

ראשית חשוב לדעת שלפי חוק בני הזוג חייבים לנסות הליך גירושין תחת הסכמה. גירושים מסוג זה מאפשרים לסיים את הקשר באופן ראוי לא צורך בהליך משפטי ארוך וקשה. כששני הצדדים בחרו בקיום הליך זה הם יופנו להליך גישור המתבצע ביחידת הסיוע של בית המשפט. אם כבר גובשו הסכמות אז בני הזוג יוכלו לפנות ישירות לבית הדין הרבני. לאחר הגשת הבקשה יזומנו הצדדים לפגישה שתעסוק בגירושין בהסכמה עם ליווי עו"ס פסיכולוג ילדים שיסביר את השלכות ההליך וינסה להביא להסכמות.

הליך בסיוע משפטי יביא להידברות בריאה בין הצדדים

גירושין בדרך של הסכמה הן אלטרנטיבה אידיאלית ומהירה יותר לסיום הקשר באופן שישאיר את המשקעים בעבר ולא יוסיף על הקשיים שלכם. הדרך של גירושין בהסכמה עם ילדים מאפשרת לכם לשתף פעולה יחד במטרה להעניק לילדים סביבה תומכת ועוטפת למרות הגירושין. עורכי הדין שלנו בעלי ניסיון רב בניהול תיקי גירושין ובביצוע הליכי גישור ובזכות ניסיונם הרב יעזרו לכם להגיע להסכם גירושין הוגן שיטיב עם כל הצדדים. אז לקבלת ייעוץ מלאו פרטים כאן