גישור גירושין בשפלה

קיבלתם החלטה להתגרש? זה הזמן לפנות להליך גישור

הליך גישור בגירושין מאפשר לכם להגיע להסכמות ללא צורך בפנייה לערכאות משפטיות, עם אפשרות לסיים את תהליך הגירושין בצורה מהירה ויעילה. משנת 2016, כל זוג המחליט להתגרש מחוייב לעבור הליך גישור וזו במטרה להפחית את העומס הקיים על בתי משפט השלום בתיקים משפטיים בנושא גירושין.אם אתם גרים באיזור השפלה, יש לכם אפשרות לפנות למשרד עורכי דין המתמחה בהליכי גישור. תהליך גישור גירושין בשפלה יכלול בדרך כלל בין 3 ל-4 מפגשיים זוגיים עם עורך דין מגשר במטרה להגיע להסכמה רחבה ככל הניתן לנושאים הרלוונטיים לתהליך הפרידה בין בני זוג נשואים.

גישור גירושין בנס ציונה וחולון

אם אתם גרים באיזור חולון או נס ציונה, תוכלו לפנות להליך גישור מקצועי עם אחד ממשרדי עורכי הדין הטוב ביותר בתחום בישראל. גישור גירושין בנס ציונה או חולון יסייע לכם להגיע להסכמות בנושאים שונים כגון משמורת על הילדים המשותפים, קביעת דמי מזונות וחלוקת הרכוש הכספים והנכסים ביניכם. המטרה של הליך גישור גירושין בחולון או בנס ציונה הוא להגיע לחתימת הסכם גירושין אשר יפרט את כל הזכויות והחובות שלכם ברגע פירוק המבנה המשפחתי. גישור גירושין בחולון או בנס ציונה יקצר את תהליך הגירושין ויביא לכך שתוכלו להתחיל בשגרה חדשה ובריאה יותר אשר תהיה ברורה גם לילדים המשותפים ולא תשאיר אותם בחוסר וודאות.

משרד עו"ד לגישור גירושין בבאר יעקב

מלבד שירות גישור של עורך דין לענייני גירושין, תוכלו לפנות גם לגישור גירושין בבאר יעקב והסביבה דרך האתר ולקבל את הייעוץ המשפטי הטוב ביותר בתהליך הגירושין שלכם. ההמלצה היא לפנות לגישור מייד עם ההחלטה להתגרש על מנת לקדם את התהליך לעבר הסכם ברור אשר ישרת את כל הצדדים הנוגעים לעניין ובעיקר עבור הילדים המשותפים שלכם.

גישור גירושין בשפלה עם מומחים בתחום

למידע נוסף על גישור גירושין בשפלה, צרו קשר עם משרד עורכי דין חיה לזר נוטקין ותוכלו לקבל את כל הפרטים לגבי הליך הגישור עם צוות עורכי הדין של המשרד. הליך הגישור יכול להתקיים במשרדים של הפירמה בראשון לציון או בבית שלכם בצורה נעימה ומקצועית עד להגעה להסכם גירושין חתום.