הסכם חיים משותפים עורך דין

חיים בזוגיות ומנהלים משק בית משותף? זה הזמן לערוך הסכם!

הסכמי זוגיות נחשבים לנפוצים מאוד היום, הן בגלל ההחלטה של בני זוג רבים לא להתחתן והן מבחינה הסדרת זוגיות עם משק בית משותף. אם ברצונכם לנסח הסכם חיים משותפים עורך דין יכול לסייע לכם במלאכה הזו ולהוסיף היבט משפטי לאופן החיים שלכם יחד. חשוב לדעת כי החוק בישראל מתייחס באופן שונה להסכמי ממון לעומת הסכמי חיים משותפים ולכן יש לפנות לעורך דין המכיר את התחום לעומקו על מנת לייחד את ההסכם הנדרש לכם מהסכם ממון, הכולל בתוכו היבטים שונים הנוגעים לזוגיות שלכם.

עורך דין הסכם ממון תל אביב לזוגות חד מיניים

אם אתם מעוניינים לערוך הסכם ממון ולהתייחס לנושאים הפיננסים הקשורים לזוגיות שלכם. עורך דין הסכם ממון תל אביב יכול לסייע לכם בניסוח ההסכם. הסכם ממון יכול להתאים גם לזוגות חד מיניים אשר נישאו באופן רשמי בטקס אזרחי בחו"ל, מכיוון שבישראל עד היום זוגות חד מיניים אינכם יכולים להינשא באופן רשמי. לאחר הנישואין בחו"ל, יש צורך להירשם במשרד הפנים כנשואים ואז כל התקנות הרלוונטיות להסכמי ממון נוגעים גם לכם. אישור הסכם ממון באופן רשמי על מנת שיקבל תוקף משפטי, מתבצע בבית המשפט השלום האחראי על דיני משפחה. במידה ולא התחתנתם בחו"ל, ניתן לאמת את הסכם הממון עם נוטריון. בחיפוש אחר עורך דין הסכם ממון מומלץ לפנות למשרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה ויכול לספק לכם מענה מקצועי לניסוח הסכם ממון. הפנייה לעורך דין הסכם ממון מומלץ לבצע בין אם זה הסכם לפני נישואים ובין אם זה הסכם לאחר נישואים, כאשר לסעיפים ההסכם יש משמעות רבה לעתיד הכלכלי שלכם במקרה של פרידה.

הסכם חיים משותפים לזוגות ידועים בציבור

מלבד הסכמי ממון, הסכם חיים משותפים יכול להתאים לכל הזוגות ובעיקר לידועים בציבור אשר מחליטים לא למסד את הקשר במוסד נישואים. ההסכם מנוסח על פי כל הכללים המשפטיים הנדרשים והוא יכול לכלול גם נושאים נוספים הקשורים לזוגיות שלכם כמו מזונות ומשמורת על הילדים במידה והנושא יהיה רלוונטי בעתיד.

ניסוח של הסכם חיים משותפים עורך דין

לניסוח של הסכם חיים משותפים עורך דין, צרו קשר עם משרד עורכי דין חיה לזר נוטקין ותוכלו לקבוע פגישה עם צוות עורכי הדין של המשרד כבר לשבוע הקרוב. ניסוח ההסכם יתבצע ביחד איתכם במשרדי הפירמה או בבית שלכם.