ירושות וצוואות בראשון לציון

נמצאים בתהליך חלוקת עיזבון של יורש? צריכים סיוע משפטי?

נושאים הקשורים לירושה וחלוקת עזבון של מנוח הם נושאים רגישים אשר יוצרים לא מעט מתח בין היורשים, בעיקר כאשר ישנה צוואה הנחתמה על ידי המנוח. ישנם כלים משפטיים המסייעים בתהליך חלוקת העיזבון בין היורשים כמו התנגדות לצוואה או הגנה על צוואה במקרה של ניסיון לפסול אותה מצד אחד היורשים. אם אתם מחפשים סיוע משפטי בנוגע לירושות וצוואות בראשון לציון והסביבה, חשוב שתפנו למשרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה ויכול לסייע לכם בהתנהלות מול הרשם לענייני ירושה של משרד המשפטים.

עריכת צוואה בראשון לציון לאחר שבן זוג נפטר

צוואה תקפה ללא הגבלת זמן כל עוד לא נקבע אחרת, אך עם זאת ניתן לבצע שינוי של הצוואה במקרה והיא צוואה הדדית. עריכת צוואה בראשון לציון לבני זוג הנחשבים למוריש השני, יכולה להתבצע עם משרד עורכי דין מקצועי המכיר את תחום הצוואות לעומקו. עריכה של צוואה מחדש או ביטול של צוואה הדדית יכול להתקבל בתנאים מסוימים ולכן מומלץ לקבל ליווי משפטי מלא לתהליך על מנת לבצע זאת בצורה התואמת את החוק. התהליך המשפט יכול להיות ארוך ולכלול מספר רב של דיונים בבית המשפט. באמצעות ליווי משפטי מקצועי ואמין, תוכלו לקצר את התהליך ולעמוד על האינטרסים שלכם בחלוקת העיזבון של המנוח.

תהליך התנגדות לצוואה בראשון לציון

במידה ואתם מעוניינים להגיש כתב התנגדות לצוואה בראשון לציון, חשוב לדעת כי תהליך ההתנגדות דומה מאוד לתהליך תביעה בבית משפט. מי שמתנגד לקיום הצוואה נחשב בבית המשפט כנתבע ולכן הוא צריך להכין כתב הגנה מסודר לדיונים הבאים בבית המשפט. בית המשפט לענייני משפחה (בית משפט השלום באזור שלכם) נותן פסק דין לאחר שלב ההוכחות של כל צד וקובע האם לקבל את התנגדות שלכם לצו קיום צוואה.

ליווי משפטי בנושאי ירושות וצוואות בראשון לציון

לקבלת ליווי מקצועי ואמין בנושאי ירושות וצוואות בראשון לציון, צרו קשר עם משרד עורכי דין חיה לזר נוטקין המלווה מאות משפחות ויחידים בכל שנה בתהליכי חלוקת עיזבון ועריכת צוואות. צוות עורכי הדין של המשרד יעניק לכם ייעוץ משפטי ברמה גבוהה על מנת לקדם את האינטרסים הכלכליים והאישיים שלכם בהתנהלות מול הרשם לענייני ירושה והיורשים האחרים.

לייעוץ משפטי בנושא – צרו עמנו קשר