עורך דין צוואות וירושות

גרים באיזור תל אביב? זקוקים לייעוץ משפטי בנוגע לירושה?

עורך דין צוואות וירושות יכול לסייע לכם בכל היבט משפטי הנוגע לצוואה או לירושה, החל מניסוח צוואה עבורכם או עבור האדם הקרוב אליכם ועד לניהול חלוקת עיזבון במקרה של מוות של אדם היקר לכם. אם אתם צריכים ליווי משפטי לניסוח כתב צוואה, חשוב לדעת כי עריכת הצוואה תלויה בהיבטים משפטיים רבים הקשורים לסטטוס המשפחתי של כותב הצוואה ויש צורך להתאים את נוסח הצוואה לתנאים הנדרשים לכם. יש חשיבות לחתימה על הצוואה מול 2 עדים לפחות, כאשר יש לבצע בדיקה מדוקדקת של הרכוש, הכספי והנכסים שלכם בעת ניסוח הצוואה על ידי עורך דין.

פנייה לעורך דין לענייני ירושה בתל אביב והסביבה

מכיוון שתחום הדין של ירושות וצוואות נוגע בסופו של דבר לרוב האנשים, יש צורך בליווי מקצועי לכל תהליך משפטי הנדרש כחלק מצוואות וירושות. עורך דין לענייני ירושה בתל אביב יכול לסייע לכם בניהול העיזבון של נפטר ואף גישור במקרה של סכסוך בין יורשים. החוק המסדיר את נושא הירושה והצוואה, אשר ילווה אתכם בכל תהליך הוא חוק הירושה הנקבע עוד בשנת 1965. החוק מתייחס הן לעריכת צוואה והן לחלוקת עיזבון ולטיפול בעיזבון בהיעדר צוואה קיימת. בית המשפט האחראי על טיפול בתיקים משפטיים בנוגע לצוואות וירושות הוא בית משפט השלום.

גישור בין יורשים בתהליך חלוקת עיזבון

אדם הקרוב אליכם נפטר ונוצר סכסוך בין היורשים החוקיים? סכסוכים בין יורשים הוא שכיח בישראל ומתרחש כאשר קיימת צוואה של המנוח וגם כאשר לא קיימת צוואה ויש צורך בהוצאת צו ירושה. מהות הסכסוך ברוב המקרים היא על נושא חלוקת העיזבון, כאשר ישנה אפשרות להגשת התנגדות לצו צוואה של הרשם לענייני ירושה או לצו ירושה ולהתחיל בתהליך אשר יכול להגיע לערכאות משפטיות. גישור במקרה של סכסוך בין יורשים הוא הכלי הטוב ביותר לקדם את חלוקת העיזבון ולהגיע להסכמות מלאות בין כל היורשים החוקיים של המנוח.

משרד עורך דין צוואות וירושות מהמובילים בישראל

לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי מעורך דין צוואות וירושות, צרו קשר עם משרד עורכי דין חיה לזר נוטקין ותוכלו לקבל ייעוץ משפטי מצוות עורכי הדין הטוב ביותר בישראל בתחום דיני משפחה, המביא איתו ניסיון של יותר מ-20 שנה בתחום.