עורכת דין גירושין במודיעין

גרים בעיר מודיעין והחלטתם להתגרש? יש לנו הצעה בשבילכם!

ההחלטה להיכנס להליך גירושין אינה קלה, אך עם זאת היא יכולה גם להיות החלטה נכונה אשר תשפיע לטובה על העתיד שלכם ושל הילדים המשותפים במטרה לשמור על שלום בית ועל חיים בריאים יותר עבור הילדים שלכם. באמצעות ליווי משפטי של עורכת דין גירושין במודיעין, תוכלו לעבור את התהליך בדרך של גישור במטרה להגיע להסכמות על כל הנושאים החשובים ביותר בתור בני זוג גרושים. תהליך הגישור עם עורכת הדין מתבצע בסדרת מפגשים מוגדרת מראש כשבמפגש האחרון מתוך הסדרה, מגיעים לחתימה על הסכם הגירושין המציין את כל הנושאים הרלוונטיים לחיים החדשים שלכם בתור זוג גרוש כגון הסדרי ראייה, תשלום של דמי מזונות וחלוקת הרכוש שצברתם במהלך השנים.

עורכת דין משפחה במודיעין מעל 20 שנות ניסיון

אחד הדברים החשובים שיש לבדוק בחיפוש אחר עורכת דין משפחה במודיעין, הוא הניסיון שיש לה בתחום דיני משפחה. דיני משפחה נוגעים כמעט לכל אירוע בחיים של אדם וחלק מהנושאים העולים בתיקים בבתי המשפט אין להם חוק העומד מאחוריהם וקביעות רבות מבוססות על תקדימים משפטיים ופסקי דין מהעבר. אם כן, כאשר אתם פונים לעורכת דין בתחום דיני משפחה, חשוב לפנות לעורכת דין עם ניסיון רב וידע מעמיק בנוגע לתקדימים משפטיים הרלוונטיים למקרה שלכם. דרך האתר תוכלו לפנות לעורכת דין מהטובות בארץ, בעלת יותר מ-20 שנות ניסיון בתחום דיני משפחה.

קביעת פגישה לתהליך גישור גירושין במודיעין

גישור בתהליכי גירושין הוא מומלץ ויכול לחסוך מכם ומהילדים המשותפים שלכם מאבק משפטי ארוך ומייסר. על מנת שתוכלו להתחיל גישור גירושין במודיעין, אתם צריכים לקבוע פגישה ראשונית לגישור כאשר בפגישה הזו יעלו כל הנושאים הרלוונטיים לתהליך הגירושין שלכם. תהליך הגישור אינו ייעוץ זוגי, אך עם זאת קרו מקרים בעבר שבעת התהליך בני הזוג החליטו להישאר ביחד ולנסות לפתור את הבעיות בזוגיות ללא פירוק הקשר.

פנייה לעורכת דין גירושין במודיעין

קיבלתם החלטה לפנות לעורכת דין גירושין במודיעין? רוצים להתחיל בהליך גישור? זה הזמן לפנות למשרד עורכי דין חיה לזר נוטקין ולתאם פגישה כבר לימים הקרובים עם עורכת הדין חיה לזר נוטקין, הנחשבת עילוי בתחום דיני משפחה בכלל ובתחום הגירושין בפרט.