פיצויים משקמים ידועים בציבור

האם בפרידה בין בני זוג ידועים בציבור יש זכויות למזונות?

אחת הסוגיות המשפטיות אשר נידונו בשנים האחרונות בבתי המשפטי לענייני משפחה, הוא נושא פיצויים משקמים ידועים בציבור כאשר היה צורך בתיקים משפטיים מסויימים לספק תשובה – האם האישה זכאות למזונות במקרה של פרידה? מכיוון שקיים דימיון מבחינה משפטית בין אישה נשואה לבין אישה ידועה בציבור, התקדימים האחרונים בנושא זה מתבססים על הקביעה כי אישה ידועה בציבור זכאית למזונות משקמים לתקופה מוגבלת בלבד על מנת שתוכל לשקם את עצמה כלכלית מייד לאחר הפרידה מבין הזוג במערכת יחסים של ידועים בציבור.

ייעוץ משפטי בנוגע לידועים בציבור פיצויים משקמים

בכל הנוגע לפרידה מיחסים של בני זוג ידועים בציבור פיצויים משקמים יכולים להיות משולמים בפעם אחת בסכום יחיד, או לחילופין באמצעות תשלומים חודשיים בדומה למזונות עם כאמור הגבלת זמן מוגדרת מראש. אם אתם עומדים בסוגייה הנוגעת למזונות משקמים לידועה בציבור, מומלץ לכם לפנות למשרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה ובקיא בכל התקדימים המשפטיים הרלוונטיים למקרה המשפטי שלכם. בשונה מדמי מזונות לאחר גירושין אשר מטרתם היא לשמור על רמת החיים של האישה כפי שהייתה בתקופת הנישואים, מזונות משקמים לידועה בציבור תלויים במידה רבה ביכולת ההשתכרות של האישה ואת רמת ההשלכה שלה על מנת שתוכל לפרנס את עצמה.

באם ישנה חובה משפטית לקביעת מזונות משקמים לגבר?

מכיוון שאין חוק המגדיר מזונות משקמים לגבר במערכת יחסים של ידועים בציבור, רוב ההחלטות בבתי המשפט לענייני משפחה מסתמכות על תקדימים משפטים ופסקי דין קודמים. בשנת 2011 פסק דין קבע כי גבר ידוע בציבור יקבל מזונות בתשלומים חודשיים וזאת לאחר שהיו ביחד 15 שנה. אם כן, יתכן ויהיה ניתן לפסוק על תשלום מזונות משקמים לתקופה מוגבלת ולכן כדאי לקבל ייעוץ משפטי בנושא זה וייצוג של עורך דין בדיונים הבאים בבית המשפט.

ייעוץ משפטי בנוגע לפיצויים משקמים ידועים בציבור

לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי בנושא פיצויים משקמים ידועים בציבור, צרו קשר עם משרד עורכי דין חיה לזר נוטקין המוביל את התחום המשפטי של ידועים בציבור כבר למעלה מ-20 שנה ברציפות. התקשרו למספר הטלפון המופיע באתר וקבעו פגישה עם עורך דין דיני משפחה של המשרד כבר לימים הקרובים.